Opinie

Zakup pianina do nauki gry

Panie Grzegorzu, bardzo dziękuje za miłą i sprawną transakcję. Okazuje się, że jeśli trafi się na profesjonalistę z pasją do tego co robi, to można kupić pianino nawet go nie oglądając. Gratuluję pomysłu na stronę internetową. Ekipie, która dostarczyła instrument też nie można nic zarzucić, a wręcz przeciwnie. Panowie sprawnie i dyskretnie, pomimo późnej pory, wykonali swoją pracę. Jestem umówiony już ze stroicielem, z którym Pan współpracuje. Jak Pan wie, poznaliśmy się już wcześniej i to człowiek też z pasją. Moje córki już dzielnie ćwiczą :-). Najśmieszniejsze jest to, że ani ja, ani moja żona nie jesteśmy szczególnie uzdolnieni muzycznie, natomiast dzieci dają sobie doskonale radę, i to już w przedszkolu dostawaliśmy sygnały aby to rozwijać. Tak więc mam wiolonczelistkę, 9 lat, która już trzeci rok dzielnie się uczy oraz świeżo upieczoną pianistkę, no porostu dom pełen muzyki.

Jarosław z Warszawy

Do Wszystkich potencjalnie zainteresowanych kupnem pianina:
W związku z rozpoczęciem nauki pianina przez mojego syna zdecydowałem się na kupno instrumentu. Zastanawiałem się przez chwile nad pianinem elektronicznym ale (całe szczęście) skupiłem się na poszukiwaniu czegoś tradycyjnego. Sam kończyłem II stopień szkoły muzycznej więc zależało mi na tym żeby nie był to instrument przypadkowy. Szukałem instrumentu przez internet, byłem w kilku salonach, ale także u osób prywatnych sprzedających pianino. Zupełnie przez przypadek trafiłem na stronę Pana Grzegorza Rychlika. Po kilku dniach na Jego stronie ukazało się pianino marki Seiler. Zadzwoniłem. Już od pierwszej rozmowy Pan Grzegorz zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Czułem, że nie chce mi sprzedać pianina, które akurat ma na stanie, tylko pianino z którego będę zadowolony.

 

Podziękowanie od rodziców Zuzi z woj. zachodniopomorskiego

Zaczął się nowy dzień, a wraz z nim ćwiczenia gry przez Zuzannę na nowo nabytym pianinie. Wczorajsze zakończyły się o 23. Chciałam poinformować, że dostawa i rozładunek przebiegły bardzo sprawnie i szybko. Bardzo było nam miło poznać Pana i przyjemnością był zakup instrumentu w Pańskim salonie. Dziękujemy za miłą i fachową obsługę. Pozdrawiamy i życzymy sukcesów. Ireneusz, Barbara oraz Zuzanna :)

Miłe słowa płynące z Kłodawy k. Gorzowa

Jeszcze raz dziękujemy za zakup u Pana pianina. Jest to już 3 instrument w naszym domu. Na poprzednich córka zaczynała poznawać pierwsze dźwięki. Z biegiem czasu zauważyliśmy u niej wielką pasję muzykowania. Wtedy byliśmy przekonani, że trzeba zainwestować w lepszy instrument. Od dłuższego czasu śledziłam Pana stronę. Podobał mi się sposób prezentacji instrumentów. Biorąc pod uwagę brzmienia pianin, byliśmy zdecydowani za pianino koncertowe. I nagle na stronie pojawiła się Yamaha U3. Wymarzony instrument. To był dla Lenki wspaniały prezent „pierwszokomunijny” od całej rodziny :-) Lenka nie mogła oderwać się od instrumentu. I tak też zostało :-) Chętnie zasiada do pianina i bawi się dźwiękami. Miło nam było, gdy Pan cierpliwie odpowiadał na wszystkie nasze pytania. Chętnie udzielał profesjonalnej i życzliwej rady. Zdecydowaliśmy się na kupno bez wcześniejszego obejrzenia instrumentu. Mamy do tej pory kontakt ze wspaniałym stroicielem Yamah – Panem Marianem Krawczykiem – polecanym przez Pana Grzegorza, który dba o jakość brzmienia naszego instrumentu. Lenka jest zachwycona swoją Yamahą i sama wszystkim poleca. Jeszcze raz dziękujemy. Serdecznie pozdrawiamy.

Izabela & Artur Juszkiewicz z Kłodawy

 
 
 
Pani Anna, nauczycielka muzyki z wizytą w moim salonie.

Pan Kazimierz z Iławy – nabywca pianina dla wnuczki.


tel. 608 088 276

Zakup pianina dla syna


tel.601 700 356

Pan Tomasz z Torunia – nabywca pianina marki Nordiska

 

Zakup pianina do nauki dla dzieci

Bardzo cieszę się, że będziemy mieli pianino z Pana rąk, mamy pewność, że będą to dobrze zainwestowane pieniądze w edukację muzyczną dzieci.

Ewa i Jarek z Grójca/k. Warszawy

 

Wymiana pianina cyfrowego na akustyczne

Witam Panie Grzegorzu!

Chciałam serdecznie podziękować za pianino, które u Pana zakupiliśmy. Instrument sprawuje się dobrze, córka jest bardzo zadowolona! Jej nauczycielka stwierdziła, że Karola bardzo rozwinęła się technicznie, jakby „rozwinęła skrzydła”, a wcześniej grała na pianinie elektronicznym, które zwyczajnie nie dawało jej takich możliwości.
Dwa miesiące po kupieniu „Zimmermanna”, Karolina wzięła udział w Ogólnopolskim Przeglądzie Szkół Muzycznych w Koninie, gdzie otrzymała bardzo wysokie noty! Dynamika i technika gry zachwyciła jurorów.
Dziękuję za wszelką pomoc i życzę wszystkiego dobrego!

Z wyrazami szacunku

Magdalena, Paweł i Karolina Gralak z Gubina
tel. 668 492 352

 

Dziękujemy :)

Chcielibyśmy jeszcze raz z całego serca podziękować za udany zakup , jesteśmy bardzo zadowoleni , w szczególności nasz „mały pianista”.

Stwierdzam ,że dokonywanie zakupu u Pana Grzegorza to prawdziwa przyjemność.
Pan Grzegorz chętnie udziela profesjonalnej i życzliwej rady. Rzetelność i uczciwość to bez wątpienia Jego znak firmowy. Sprzęt jest wysokiej klasy, bez zarzutu i co ważne, za przystępna cenę. Nie bez znaczenia jest fakt, że Pan Grzegorz dysponuje własnym transportem, co bardzo ułatwia całą transakcje. Pomocni w wyborze nauczyciele ze szkoły muzycznej również byli pod wrażeniem jakości i przygotowania instrumentów. Jak najbardziej polecam!!!

Agnieszka Szymańska z Rzepina

tel. 531 314 465

 

 

Ciepłe słowa od Pana Eugeniusza ze Słupska

Panie Grzegorzu,

Pragnę Panu bardzo serdecznie podziękować za ogromną radość i… dumę, która mnie napawa z posiadania zakupionego u Pana pianina marki Dreinhofer! Nie tylko brzmi, ale i wygląda pięknie!

Już po pierwszym kontakcie telefonicznym nabrałem do Pana zaufania, jako sprzedawcy i doradcy w wyborze instrumentu. Zadziwiające dla mnie jest to, że z krótkiej listy pianin, które mi Pan wówczas zaoferował wysłuchawszy moich oczekiwań, po wizycie u Pana wybrałem właśnie Dreinhofera, który był pierwszym przez Pana polecanym!  Odnoszę wrażenie, że Pańskim celem nie jest sprzedaż pianin, ale pomoc w spełnianiu marzeń klientów!

Wizyta w Pańskim salonie to kolejne przyjemne zaskoczenie. Wszystkie(!) pianina muzycznie przygotowane były świetnie. Gwoli ścisłości, tak mi się wydawało (jestem początkującym, „mocno dorosłym” muzykiem, którego ucho było kształtowane przez rok pianinem elektronicznym), ale w pełni to potwierdził towarzyszący mi zawodowy muzyk. Wg jego opinii: „widać dużą pracę wkładaną w ich przygotowywanie, muzycznie wyciska się z nich wszystko, co się da”.

Jestem również bardzo zadowolony z dostawy: zabezpieczenie pianina, jego rozładunek i wniesienie na wskazane miejsce były bez zarzutu.

Serdecznie pozdrawiam,

 

Eugeniusz ze Słupska

tel. 501 517 785

 

Komentarz użytkownika allegro po wygranej licytacji pianina od 1zl.

Wielki POZYTYW! Pianino służy ku uciesze wszystkich domowników! Bardzo dziękujemy za transport i sympatyczny kontakt mailowy i telefoniczny:) Polecam wszystkim niezdecydowanym kupującym! Naprawdę warto:) Dziękujemy!

walter2006
tel. 516 036 805

Zakup pianina przez internet

Witam Panie Grzegorzu

Jeszcze raz bardzo chciałam Panu podziękować za tak piękne pianino.
Córki są zachwycone i przeszczęśliwe.

Nie sądziłam, że jest tak śliczne i zadbane, pomimo swojego wieku:)
Jestem również pod wrażeniem transportu – pełen profesjonalizm.

Dziękuję.

pozdrawiam

J.Gadzikiewicz z Raciborza
tel. 602 520 403

Pianino dla córki

Dzięki za udaną transakcję. Pianino jest super. Córka ćwiczy cały czas od przyjazdu instrumentu. Nie chce odejść. Boję się, że będzie chciała przy nim jeść. Transport bezpieczny. Kierowca bardzo miły. Żadnych problemów z wniesieniem instrumentu – jakby był to nadmuchamy balonik. Wszyscy myślą, że to nowy instrument…

Paweł z Tczewa

 

Zakup pianina marki Yamaha U1

Pianina dla siebie szukałem od dawna. Od ponad roku, kiedy to wymarzyłem sobie, że będzie to Yamaha U1 polowałem na okazję: przeglądałem oferty sklepów internetowych, aukcje na Allegro, itd.
Tak trafiłem na profil pana Grzegorza Rychlika na Allegro oraz jego stronę internetową. Urzekła mnie jego pasja, zaangarzowanie i sposób przentacji poszczególnych instrumentów – każdy z nich potrafił tak zaprezentować w załączanych filmach, że wydawały się idealne dla potencjalnych nabywców. Od razu dodałem go do ulubionych sprzedawców i tym samym mogłem śledzić prezentowane przez niego oferty – od najprostrzych pianin dla początkujących, po prawdziwe perełki takie jak stylowy Petrof (który mnie bardzo zainteresował).
Aż w końcu pewnego dnia JEST – 30letnia, wyprodukowana w Japonii (co może niedotyczyć nowszych egzemplarzy), czarna, odrestaurowana, moja wymarzona Yamaha. Dzwonię do pana Grzegorza żeby umówić się na przyjazd w celu obejrzenia na żywo pianina i dowiaduję się, że jest już ktoś zainteresowany kupnem. Trzy sekundy zastanowienia i proponuję, że kupię instrument w ciemno, od ręki (tamten klient na moje szczęście nie wpłacił zaliczki). Dogadujemy szczególy, termin dostarczenia i czekam… Pojawiają się obawy: czy przyjedzie, w jakim stanie i przede wszystkim jak brzmi na żywo.
Po miłym i rzeczowym kontakcie telefonicznym przychodzi czas na konkrety:
– profesjonalne zabezpieczenie na czas transportu
– wypraktykowany sposób rozładunku – u mnie na parter pianino prawie samo wjechało z samochodu do salonu ;-)
– wizyta umówionego stroiciela po około miesiącu
– gwarancja 12 miesięczna na poprawne działanie instrumentu udzielana przez firmę pana Grzegorza.
Wszelkie obawy prysły po pierwszym kontakcie z klawiszami instrumentu: super brzmienie i wygląd zewnętrzny lepszy niż się spodziewałem.

Podsumowując – jak widać na moim przykładzie – u pana Grzegorza Rychlika instrumenty można brać w ciemno.

Mam nadzieję, że uda mi się kiedyś spotkać osobiście pana Grzegorza i posłuchać jak gra.

Pozdrawiam serdecznie,
Tomasz Woźniak

Podziękowanie od Pani Lidii z Warszawy

Witam,

chciałabym serdecznie podziękować Panu za pomoc w wyborze pianina dla mojego dziecka. Pełen profesjonalizm i wielka życzliwość oraz szybkość transakcji to najlepsza charakterystyka Pana działalności.

Instrument jest super, dziecko już gra pierwsze utwory i niedługo będzie miało swój pierwszy publiczny występ.

Dziękuję i na pewno polecę Pana innym znajomym, jeśli będą szukać dobrego i niedrogiego instrumentu. Jeszcze raz serdecznie dziękuję.

Pozdrawiam Pana

Lidia Bańkowska z Warszawy
tel. 608 212 780

Zmiana pianina

Na pana Grzegorza natrafiliśmy poszukując pianina dla syna, który jest uczniem III klasy Szkoły Muzycznej II stopnia. Nasz 140-letni instrument firmy Carl Ecke nie nadawał się już do ćwiczenia na tym etapie edukacji.

Poszukiwanie nowego instrumentu nie trwało długo, przede wszystkim dzięki kompetencji pana Grzegorza. Po rozmowie telefonicznej zaproponował nam kilka instrumentów do wyboru. Mogliśmy zobaczyć wszystkie na zdjęciach i posłuchać ich brzmienia dzięki profesjonalnym nagraniom. Zdecydowaliśmy się na pianino Ekstroms, ze względu na piękną barwę dźwięku oraz mechanikę Renner.
Fachowo przygotowane pianino znalazło się w naszym mieszkaniu kilka dni po rozmowie wstępnej. Na miejscu instrument został nastrojony przez wysokiej klasy specjalistę współpracującym z panem Grzegorzem.
Nie musieliśmy się martwić o transport, wnoszenie i ustawienie instrumentu. Kompleksowa usługa- łącznie z wywiezieniem i wnoszeniem naszego starego pianina do domu w innej miejscowości okazała się bardzo korzystna cenowo.

Wszystkim zainteresowanym kupnem instrumentu serdecznie polecamy firmę pana Grzegorza Rychlika z Trzcianki ! Właściciel- dyplomowany pianista- służy fachowym doradztwem i załatwia sprawy w tempie allegro con moto!

Daniela Colonna-Kasjan z Wrocławia
tel. 501 482 693

Witam na mojej stronie!

 

Jak kupić używane pianino?

jak kupić używane pianino

Wszystkie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania związane z kupnem pianina znajdziesz w moim darmowym poradniku. Wpisz swoje Imię i adres email a wyślę Tobie poradnik.
kontakt@grzegorzrychlik.pl || tel. +48 516 179 624