pianino-do-nauki-gry-Petrof

Pianino do nauki gry Petrof

Bardzo dobre pianino do nauki Petrof – sprawdzonego czeskiego producenta. Pianino kompaktowe z wyrazistym brzmieniem i twardą klawiaturą. Ew. do odnowienia lakier.

pianino-do-nauki-rosler

Czeskie pianino do nauki Rosler

Czeskie pianino do nauki Rosler. Pianino z umiarkowaną twardością klawiatury, ze śpiewnym i brzmiącym tonem. Wysoka kultura gry. Pianino dobrej jakości w przystępnej cenie.

markowe-pianino-do-malego-pokoju-schimmel

Markowe pianino do małego pokoju Schimmel

Markowe pianino do małego pomieszczenia Schimmel model Capricio. Pianino cenionego na runku pianin niemieckiego producenta. Mechanika Rennera. Dla osoby szukającej małego instrumentu, ale z ładnym brzmieniem i twardą klawiaturą.

pianino-niemieckie-weiss-po-renowacji

Białe pianino Weiss z mechaniką Renner – po renowacji

Białe pianino niemieckie Weiss po renowacji obudowy – biały poliester. Mechanika Rennera – stan mechaniki, klawiatury i akustyki bardzo dobry. Świetne pianino – dla wymagających od instrumentu niezawodnego brzmienia i wyglądu.

koncertowe-pianino-ed-seiler-liegnitz

Markowe pianino Ed.Seiler z Legnicy.

Markowe przedwojenne pianino Ed.Seiler Liegnitz. Pianino o sporym potencjale brzmieniowym i wizualnym   Planuję wykonać remont stolarki, połozyć nowy lakier, wymienić młotki, wykonać remont klawiatury, koncertową intonację. Szacunkowy koszt pianina po renowacji – 10 900 →

koncertowe-pianino-bluthner

Markowe koncertowe pianino Bluthner

Koncertowe pianino przedwojenne niemieckiej marki Bluthner – producenta z najwyższej półki. Pianino masywne, duże, dolnotłumikowe (współczesny typ).   Pianino ma już wymienione młotki (Abel) i tłumiki. Planuję jeszcze odświeżyć politurę i zrobić remont klawiatury, koncertową →

markowe-pianino-edukacyjne-Yamaha

Markowe pianino edukacyjne Yamaha

Markowe pianino edukacyjne Yamaha – w sam raz do ćwiczenia dla ucznia szkoły muzycznej. Bardzo zadbane, gotowe do gry!

pianino-carl-bechstein-po-kapitalnym-remoncie

Pianino C.Bechstein po remoncie kapitalnym

Przedwojenne pianino niemieckie Carl Bechstein. Model koncertowy.Pianino wykończone w czarnym wysokim połysku – poliester. Pianino o nr seryjnym 31489. Krzyżowy układ strun, dolnotłumikowe. Zdjęcia przed i w trakcie remontu

fortepian-gabinetowy-august-forster

Fortepian gabinetowy August Forster – świetny do pracy w domu

Fortepian gabinetowy August Forster z lat 60. – świetny do pracy w domu dla ucznia, studenta, nauczyciela, pianisty. Instrument jest wyregulowany, nastrojony, zintonowany z inspirującym brzmieniem. Polecam jak muzyk muzykowi.

białe-pianino-Aspheim-do-nauki-dla-ucznia

Białe pianino Aspheim (Korea) – do ćwiczenia.

Młode rocznikowo białe pianino Aspheim – bardzo dobry stan.  Zadbane, gotowe do gry.

markowe-pianino-Yamaha-do-małego-pokoju

Markowe pianino Yamaha do małego pokoju

Pianino edukacyjne Yamaha – preferowane do mniejszego pokoju. Dobry i markowy instrument do ćwiczenia.

śliczne-pianino-fazer-do-nauki-gry

Pianino do nauki FAZER – jak nowe

Fińskie pianino Fazer – jak nowe. Bardzo zadbane, niezgrane. Ciekawe z zewnątrz – matowa okleina. Pianino o wyrazistym dźwięku i twardą klawiaturą.

fortepian-c.bechstein-mod.A-do-remontu

C.Bechstein – fortepian gabinetowy, w trakcie remontu.

C.Bechstein to elitarna niemiecka marka pianin i fortepianów. Prezentowany fortepian to model A (dł. 182 cm) z lat 20. XX wieku. Fortepian oczywiście w układzie krzyżowym, z ramą żeliwną i tzw. mechaniką angielską z podwójną →

pianino-svenska-w-trakcie-renowacji

Stylowe pianino Svenska – instrument już po renowacji!

Pianino Svenska – już gotowe! Pianino lakierowane włoskimi lakierami marki ICA. Piękny wzór okleiny – orzech piramidalny. Instrument gotowy do gry!

markowe-pianino-Schimmel

Markowe salonowe pianino Schimmel – niemiecka jakość!

Pianino niemieckie marki Schimmel, czołwego producenta pianin i fortepianów na świecie. Pianino o przyjemnym dźwięku z markową mechaniką Renner.

markowe-pianino-niemieckie-Schimmel-z-lampkami

Markowe pianino niemieckie Schimmel z lampkami. Świetne pianino.

Schimmel od lat należy do czołówki producentów pianin i fortepianów. Przedstawione pianino ma elegancki salonowy wygląd zwieńczony elektrycznymi lampkami – ukłon wobec pianin przedwojennych ze świecznikami. Pianino ma mechanizm Rennera, który pracuje bardzo dobrze.

koncertowe-czeskie-pianino-weinbach-poliester

Koncertowe czeskie pianino Weinbach – wysoka jakość !

Wysokie koncertowe pianino marki Weinbach z typową dla czeskich instrumentów mechaniką Detoa. Instrument zadbany o ładnym wyglądzie i ciepłym brzmieniu.

czeskie-pianino-nordiska

Czeska Nordiska – bardzo ładne pianino do gry

Popularne pianino Nordiska, wyprodukowane w Czechach-ewenement. W swej budowie przypomina popularną markę Petrof. Pianino z bardzo dobrą klawiaturą, ciepłym brzmieniu i estetycznym wyglądzie. Zadbane.

Ładne-fińskie-pianino-Fazer-jak-nowe

Ładne fińskie pianino Fazer- jak nowe! Interesujący kolor.

Pianino fińskie Fazer – jak nowe. Prawie nieużywane. Ładne nośne, mięsiste brzmienie, twarda i wygodna klawiatura czynią go interesującym pianinem do ćwiczeń dla ucznia szkoły muzycznej.

prestiżowe-pianino-carl-sauter

Prestiżowe niemieckie pianino Carl Sauter

Salonowe pianino na wysoki połysk renomowanej marki Carl Sauter. Pianino o pięknym brzmieniu z bardzo dobrą mechaniką Rennera.

Pianino Fritz Kuhla Renner

Niemieckie pianino marki Fritz Kuhla z mechanizmem Rennera. Lakier mat, w niektórych miejscach delikatne spękania lakieru – widać tylko  z bliska. Markowy mechanizm Renner, wygodnie się gra i nieźle brzmi.

trwała-ława-pianinowa-sygn. SK 50

Ławy regulowane do pianin. Eleganckie i na lata.

Ławy pianinowe regulowane polskiego producenta – nowe i stabilne, na lata. Dwie z pozoru te same ławy pianinowe. Chińska i polska. Zobacz różnice!   Przykładowe ławy i stołki – galeria Rodzaj wykończenia – galeria Rodzaje →

Witam na mojej stronie!

 

Jak kupić używane pianino?

jak kupić używane pianino

Wszystkie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania związane z kupnem pianina znajdziesz w moim darmowym poradniku. Wpisz swoje Imię i adres email a wyślę Tobie poradnik.

Imię:
Adres email:
 

 

projekt i wykonanie: www.nado.pl