Używane pianina

Pianina używane – wyjątkowe instrumenty w przystępnej cenie 

Pianino jest jednym z najbardziej szlachetnych instrumentów klawiszowych. Dźwięki powstające w wyniku uderzenia młotka o struny są głębokie, czyste i kojące. Pianino w rękach utalentowanego muzyka może oddawać ogrom emocji i dostarczać wzruszeń. Aby opanować grę na tym instrumencie, należy poświęcić się wieloletniej nauce i intensywnym ćwiczeniom. Pasjonaci pragnący doskonalić swój warsztat często poszukują niedrogiego instrumentu, który umożliwiłby naukę w domowym zaciszu. Oczekiwania uczniów szkół muzycznych, osób pobierających prywatne lekcje, samouków oraz wszystkich tych, dla których czas spędzany przy klawiaturze jest sposobem na relaks, spełnią pianina używane dostępne w naszym sklepie internetowym. 

Pianina używane kontra nowe instrumenty 

Nowe pianina, zwłaszcza produkowane przez firmy o dużej renomie, są kosztowne. Wysokie ceny, konieczność regularnego strojenia i konserwacji sprawiają, że wiele osób rezygnuje ze spełnienia marzenia o posiadaniu własnego instrumentu. Okazuje się, że możliwość gry w zaciszu swojego domu nie jest zarezerwowane wyłącznie dla nielicznych. Odpowiedzią na potrzeby osób szukających solidnego instrumentu w atrakcyjnej cenie są pianina używane dostępne na naszej stronie. 

Używane pianina zebrane w naszym wirtualnym salonie zaspokoją potrzeby amatorów rozpoczynających naukę oraz profesjonalistów. Parametry techniczne każdego modelu są dokładnie opisane, aby maksymalnie ułatwić proces wyboru idealnego modelu. Starannie wyselekcjonowane instrumenty wyróżniają się długowiecznością, bardzo dobrym stanem technicznym, precyzyjną i wygodną klawiaturą oraz czystością dźwięków. Dokładamy wszelkich starań, aby używane pianina nienagannie się prezentowały. Wśród wielu modeli znajdziesz zarówno używane pianina koncertowe, jak i edukacyjne. Na szczególną uwagę zasługują zgrabne, wąskie modele, które zmieszczą się nawet w niewielkim pomieszczeniu.  

Używane pianina dla koneserów 

Szczególne miejsce w naszej ofercie zajmują instrumenty pochodzące z ubiegłego stulecia. Przedwojenne pianino niemieckiego producenta z miasta Braunschweig albo szwedzkie pianino z końca lat 60. mogą stać się imponującą ozdobą salonu. Wszystkie pianina, nawet te najstarsze, zachowane są w doskonałym stanie. Niektóre pianina używane wymagają dodatkowych zabiegów – regulacji klawiatury, mechaniki oraz intonacji młotków. Klient może dokonać konserwacji samodzielnie lub powierzyć ją naszym specjalistom. 

Grzegorz Rychlik – używane pianina dla profesjonalistów i uczniów 

Sklep internetowy prowadzony jest przez Grzegorza Rychlika – utytułowanego pianistę, nauczyciela i laureata prestiżowych konkursów muzycznych. Nasza pasja i zaangażowanie przekładają się na zadowolenie klientów. Każda osoba odwiedzająca nasz salon stacjonarny i internetowy może liczyć na profesjonalne wsparcie i kompleksową obsługę. 

Wybierając nasze używane pianina, zyskujesz: 

  • doradztwo profesjonalnego pianisty;
  • bezpieczny transport instrumentu na terenie całego kraju (przy zakupie pianina o wartości minimum 8 tysięcy złotych transport do 100 km jest bezpłatny); 
  • wniesienie pianina do domu; 
  • bezpłatne pierwsze strojenie (przy zakupie instrumentu za minimum 8 tysięcy złotych, na terenie wybranych miast); 
  • gwarancję na okres 12-36 miesięcy; 
  • możliwość rozbicia płatności na dogodne raty. 

Zapraszamy do kontaktu – chętnie udzielimy wszelkich informacji!