Używane pianina Wrocław

Wyjątkowe pianino używane – Wrocław 

Szlachetne, intrygujące, porywające… Pianino od wieków zachwyca pięknem i złożonością dźwięków. W rękach utalentowanego artysty staje się narzędziem do tworzenia najpiękniejszych kompozycji wywołujących lawinę emocji. Dla wielu pianistów oraz uczniów pragnących zgłębić tajniki gry na instrumencie klawiszowym spełnieniem marzeń jest ustawienie w salonie własnego pianina. Najwyższa pora zrealizować marzenia! Na naszej stronie kupisz solidne, nastrojone pianino używane. Wrocław i okolice to jeden z obszarów, na których świadczymy swoje usługi.

Używane pianino we Wrocławiu – obudź w sobie wirtuoza

Podstawą bogatej kolekcji są wyselekcjonowane pianina zaprojektowane przez największych mistrzów. Oferujemy instrumenty z logo prestiżowych producentów cenionych przez utytułowanych, koncertujących pianistów. Instrumenty pochodzą z różnych okresów (posiadamy modele zaledwie kilkunastoletnie oraz pochodzące z ubiegłego stulecia). Uwadze koneserów pragnących wzbogacić swoją kolekcję o prawdziwe perełki polecamy zabytkowe, przedwojenne pianina zachowane w dobrym oryginalnym stanie lub poddane renowacji.

Każdy model prezentowany w tej kategorii jest w pełni sprawny. Niektóre z nich wymagają specjalnej troski – strojenia, regulacji lub renowacji. Chętnie wykonamy wszystkie zabiegi. W kolekcji znajdziesz modele koncertowe (między innymi sprowadzane z Japonii) oraz edukacyjne. Nasze instrumenty cieszą się uznaniem zarówno profesjonalistów oczekujących najwyższego standardu, jak i osób początkujących, dla których liczy się przede wszystkim przystępna cena i funkcjonalność.

Akustyczne pianino dla początkującego i doświadczonego muzyka

Pianina używane dostępne we Wrocławiu cieszą się uznaniem pianistów występujących na wielkich scenach oraz osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z muzyką klasyczną. Kupno instrumentu, zwłaszcza pierwszego, nie jest łatwym zadaniem. Nie musisz być ekspertem – zdaj się na nas! W salonie stacjonarnym i sklepie internetowym zebraliśmy wyjątkowe, zadbane instrumenty uznanych producentów, między innymi:

  • Yamaha,
  • Schimmel,
  • Nordiska.
  • Sauter
  • Petrof.

Każdy klient otrzymuje od nas maksimum uwagi. Chętnie wybierzemy dla Ciebie instrument dopasowany do Twoich umiejętności i stylu gry, a także budżetu i przestrzeni, jaką dysponujesz. W swojej pracy udowadniamy, że gra na pianinie nie jest dla wybranych. W naszym sklepie każdy znajdzie instrument, dzięki któremu będzie mógł realizować swoje marzenia i twórczo rozwijać pasję.

Gdzie kupić używane pianino? Wrocław i okolice

Zastanawiasz się, jak przetransportować pianino używane? Wrocław i okoliczne miejscowości znajdują się w zasięgu naszego działania. Doskonale wiemy, jak dużym wyzwaniem jest zabezpieczenie, transport i wniesienie ciężkiego, masywnego instrumentu do domu. Nasi klienci mogą liczyć na kompleksowe wsparcie na każdym etapie realizacji zamówienia. Za niewielką opłatą dostarczymy pianino na adres podany w zamówieniu i zainstalujemy je we wskazanym miejscu (w przypadku zakupu instrumentu za kwotę minimum 8 tysięcy złotych transport do 100 km jest darmowy). Ostatnim szlifem będzie usługa pierwszego strojenia (bezpłatna dla instrumentów o wartości powyżej 8 tysięcy złotych).

Wygodna płatność

Ograniczony budżet nie musi powstrzymywać Cię przed realizacją marzenia o posiadaniu własnego instrumentu. Wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych klientów, oferując możliwość rozbicia płatności na dogodne raty. Zapraszamy do kontaktu – chętnie udzielimy wszelkich informacji!

Cena

Kolor
Marka