Używane pianina Warszawa

Niezawodne pianino używane – Warszawa 

Marzysz o tym, aby w Twoim domu stanęło piękne pianino, przy którym będziesz mógł ćwiczyć technikę, komponować własne melodie i odtwarzać dzieła największych mistrzów, ale ograniczony budżet blokuje realizację wielkich planów? Nie musisz inwestować w nowy, niezwykle kosztowny instrument – postaw na pianino używane. Warszawa – mieszkańców stolicy zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym. Wejdź do wirtualnego salonu i znajdź instrument, który rozbudzi w Tobie pasję.

Akustyczne pianino używane z dostawą do Warszawy

Każde używane pianino (Warszawa) prezentowane w naszym sklepie internetowym spełnia restrykcyjne wymogi techniczne. Dbamy o to, aby sprzedawane modele były w nienagannym stanie. Parametry instrumentów są starannie opisane, aby ułatwić proces zakupu. Wśród ogromu dostępnych modeli pianin klasycznych znajdują się wyłącznie modele produkcji uznanych producentów, między innymi Nordiska, Yamaha, Sauter, Schimmel czy Petrof. Proponowane modele są pieczołowicie odrestaurowane. Aby wydobyć z instrumentów pełny potencjał, poświęcamy ogrom czasu na ich strojenie, regulację mechanizmów i intonację młotków. Dostępne pianina różnią się wielkością, rozpiętością klawiszy oraz mechaniką. Oferujemy modele koncertowe oraz edukacyjne.

Używane pianina cyfrowe kontra modele akustyczne

Popularną alternatywą dla akustycznych instrumentów są pianina cyfrowe (elektryczne) zasilane sieciowo lub bateryjnie. W tym przypadku dźwięk nie powstaje w wyniku uderzenia młotka w struny, ale jest wytwarzany w specjalnym module i emitowany przez głośniki. Pianina cyfrowe najwyższej klasy mają zapewniać doznania porównywalne z tymi, jakie daje gra na tradycyjnym instrumencie. Czy rzeczywiście tak jest?

Modele cyfrowe są znacznie mniejsze i lżejsze niż ich odpowiedniki o skomplikowanym układzie strunowym, a ich ceny są przystępniejsze. Najlepsze modele z tej kategorii uzbrojone są w szereg atrakcyjnych dodatków, na przykład regulację dynamiki i głośności, metronom z kontrolą tempa, opcję nagrywania własnych melodii, wejście słuchawkowe pozwalające trenować o każdej porze, podział klawiatury oraz kompatybilność z aplikacją mobilną stworzoną przez producenta. Jednak każda osoba pragnąca rozpocząć naukę gry na pianinie powinna znać ograniczenia tego typu sprzętu. Muzycy wrażliwi na piękno są jednogłośni: nawet najlepsze pianino cyfrowe nie jest w stanie stworzyć dźwięku o doskonałej głębi, tonie i czystości. Pianina akustyczne nie znajdują dla siebie godnej konkurencji.

Używane pianino – Warszawa i okolice

Pianino, zwłaszcza akustyczne, jest ciężkim i masywnym instrumentem. Nieodpowiednio zabezpieczony podczas transportu może nieodwracalnie się zniszczyć. Ponadto wniesienie go na czwarte czy trzecie piętro, szczególnie w bloku z wąską klatką schodową, stanowi karkołomną misję. Zastanawiasz się, jak przetransportować używane pianino? Warszawa i okolice to teren, na którym świadczymy kompleksowe usługi. Za dodatkową opłatą możesz zamówić transport wraz z wniesieniem pianina do domu. Nasi specjaliści zadbają o to, aby kilkugodzinna podróż nie odbiła się na kondycji delikatnego instrumentu.

Świadczymy kompleksowe usługi. Oferujemy między innymi:

  • szeroki wybór atrakcyjnych pianin używanych w wyjątkowo korzystnych cenach;
  • doradztwo doświadczonego eksperta, czynnego pianisty i nauczyciela;
  • darmowy transport do 100 km dla klientów, którzy zakupili instrument o wartości powyżej 8 tysięcy złotych;
  • pierwsze strojenie (w wielu przypadkach darmowe);
  • możliwość rozbicia płatności na dogodne raty;
  • gwarancja obowiązująca przez 12-36 miesięcy.

Cena

Kolor
Marka