Używane pianina Poznań

Akustyczne pianino używane – Poznań 

Delikatne, głębokie dźwięki wydobywające się z pianina są niepodrabialne. Gra na pianinie dostarcza ogromu doznań, które poruszają najczulsze struny. Aby zgłębić tajniki gry na szlachetnym instrumencie, należy poświęcić ogrom czasu na ćwiczenia. Zaangażowani uczniowie pragnący ćwiczyć nie tylko na sali prób pod okiem nauczyciela, ale także w domu, często rezygnują z kosztownego, nowego instrumentu na rzecz używanego modelu. Gdzie kupić dobre, niedrogie pianino używane? Poznańa dokładniej Trzcianka – to właśnie w sercu województwa wielkopolskiego znajduje się salon oferujący wyjątkowe pianina używane. Poznaj naszą ofertę!

Akustyczne pianino używane dostępne w Poznaniu: nieprzemijające piękno klasyki

Trzon naszej oferty stanowią akustyczne pianina używane. Bogatą ofertę tworzą solidne, doskonale zachowane instrumenty sprowadzane z różnych krajów, między innymi Japonii i Niemiec. Naszym klientom oferujemy zarówno używane pianina koncertowe, jak i modele edukacyjne pozwalające doskonalić technikę w domu. Wśród dostępnych modeli wyróżniamy instrumenty produkcji światowych liderów, między innymi firm Yamaha, Sauter, Schimmel, Nordiska czy Petrof.

Dbamy o to, aby sprzedawane instrumenty były dopieszczone zarówno pod względem technicznym, jak i estetycznym. Starannie wyselekcjonowane modele są trwałe, w pełni funkcjonalne, wyróżniają się czystością dźwięków oraz klawiaturą zapewniającą precyzję w każdym uderzeniu. Aby przywrócić świetność używanym instrumentom, poświęcamy im ogrom czasu i troski: stroimy, regulujemy mechanizmy i intonujemy młotki, dokonujemy renowacji obudowy.

Używane pianino: akustyczne czy cyfrowe?

W Twoim ciasnym mieszkaniu brakuje miejsca na rozbudowane, klasyczne pianino? Chcesz zrezygnować z akustycznego instrumentu na rzecz modelu cyfrowego? Nie popełniaj błędu, który może negatywnie wpłynąć na Twój artystyczny rozwój i odebrać Ci przyjemność z gry.

Faktem jest, że pianina cyfrowe zasilane sieciowo lub bateryjnie mają szereg funkcji, które poprawiają komfort gry i zwiększają możliwości komponowania melodii, na przykład regulację dynamiki i głośności, możliwość nagrywania dźwięków, polifonię, metronom z kontrolą tempa, wejście słuchawkowe i dodatkowe barwy. Ich forma jest kompaktowa, co ułatwia wpisanie ich w ciasną przestrzeń. Jednak warto pamiętać, że doznania, jakie gwarantuje gra na instrumencie z klasycznym mechanizmem, są niepodrabialne. Model cyfrowy nie równa się ze swoim pierwowzorem pod względem głębi i tonu dźwięku, wyczucia instrumentu przez muzyka i przyjemności płynącej z gry.

Ceny naszych pianin używanych w Poznaniu są wyjątkowo przystępne. Wśród ogromu modeli znajdziesz wiele niewielkich, tanich modeli polecanych osobom, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z muzyką. Nie musisz być ekspertem – zdaj się na nas.

Niezawodne używane pianino – Poznań i okolice

Chcesz kupić używane pianino? Poznań jest oddalony od Twojej miejscowości o kilkadziesiąt kilometrów? Chętnie dowieziemy nowy instrument pod wskazany adres. Każda osoba decydująca się na zakupy w naszym salonie znajdującym się w Trzciance położonej w niewielkiej odległości od Poznania zyskuje kompleksową obsługę na wszystkich etapach współpracy. Naszym klientom gwarantujemy:

  • profesjonalne doradztwo koncertującego pianisty i nauczyciela;
  • szeroki wybór solidnych, zadbanych instrumentów używanych w atrakcyjnych i zróżnicowanych cenach;
  • bezpłatne pierwsze strojenie (na terenie wybranych miast i przy zakupie instrumentu za kwotę powyżej 8 tysięcy złotych);
  • bezpieczny transport na terenie całego kraju (do wybranych miast bezpłatny); ● usługę wniesienia ciężkiego instrumentu do domu;
  • gwarancję na 12-36 miesięcy;
  • możliwość rozbicia płatności na dogodne raty.

Zapraszamy do kontaktu – chętnie udzielimy wszelkich informacji!

Cena

Kolor
Marka