Używane pianina akustyczne

Pianina akustyczne używane – szlachetne i ponadczasowe piękno 

Pianina akustyczne powstały jako alternatywa dla masywnych, rozbudowanych i ciężkich fortepianów. W XIX wieku zaczęto produkować je na szeroką skalę. Dzisiaj pianina cieszą się uznaniem koneserów doceniających piękno muzyki klasycznej. Wszystkim osobom szukającym wyjątkowych instrumentów w przystępnej cenie prezentujemy pianina akustyczne używane – zadbane instrumenty produkowane przez światowych liderów rynku muzycznego.

Akustyczne pianino używane – oszczędność bez rezygnacji z jakości

Wysokie ceny nowych instrumentów klawiszowych nie muszą zmuszać Cię do zaprzestania ćwiczeń. Nasze pianina akustyczne używane pozwolą Ci doskonalić umiejętności w domu bez ponoszenia wysokich kosztów.

Pianina akustyczne używane zebrane w tej kategorii wyróżniają się wysoką trwałością, nienagannym stanem technicznym, czystością dźwięków i precyzyjną klawiaturą. Każdy instrument

został przygotowany do użytku w pieczołowity sposób. Do standardowych zabiegów pozwalających wydobyć z mechanizmu pełny potencjał zaliczamy strojenie, regulację mechanizmu i intonację młotków. Instrumenty są dopieszczone nie tylko pod kątem technicznym, ale również wizualnym. Wśród licznych modeli znajdziesz również tanie pianina przeznaczone do kompleksowej regulacji i nastrojenia. Klient może samodzielnie przygotować instrument albo powierzyć to zadanie naszym specjalistom. Na wykonaną usługę udzielamy gwarancji.

Akustyczne pianino używane – producenci światowej klasy

Nasze pianina akustyczne używane spełnią oczekiwania wymagających artystów oraz początkujących muzyków, którzy zaczynają swoją przygodę z instrumentami klawiszowymi. Bogaty asortyment składa się z niezwykle efektownych, zadbanych instrumentów z logo firm o niepodważalnej renomie i prestiżu. Oferujemy między innymi pianina marek:

  • Yamaha,
  • Schimmel,
  • Nordiska,
  • Sauter,
  • Petrof.

Koneserom szukającym modelu o wysokiej wartości artystycznej polecamy koncertowe modele sprowadzane z Japonii.

Jak wybrać akustyczne pianino używane?

Instrumenty akustyczne są naszą pasją. Jak nikt inny wiemy, że wyeksploatowany, przestarzały mechanizm szybko się rozregulowuje, przez co uczeń nabiera złych nawyków, a nauka staje się uciążliwa. Dbamy o to, aby instrumenty dostępne w naszym wirtualnym salonie spełniały rygorystyczne normy w zakresie korekty i strojenia instrumentu. Naszym klientom oferujemy wyłącznie starannie wyselekcjonowane, zadbane pianina akustyczne używane. Każdy model jest starannie opisany, aby maksymalnie ułatwić zakup.

Wybór instrumentu wymaga szerokiej wiedzy i doświadczenia. Nie musisz samodzielnie podejmować decyzji – zdaj się na nas! Sklep prowadzony jest przez Grzegorza Rychlika – koncertującego pianistę, nauczyciela, laureata ogólnopolskich konkursów pianistycznych. Każda osoba odwiedzająca nasz salon stacjonarny i kontaktująca się z nami on-line uzyska rzetelne wsparcie i profesjonalne doradztwo.

Transport i strojenie: usługi dodatkowe

Obawiasz się, że transport ciężkiego, masywnego pianina będzie kosztowny i problematyczny? Nic bardziej mylnego! Kupując akustyczne pianino używane na naszej stronie, zyskujesz kompleksową obsługę na wszystkich poziomach. Gwarantujemy fachową pomoc przy wyborze odpowiedniego instrumentu, sprawną realizację zamówienia oraz transport (za dodatkową opłatą) na terenie całego kraju. Starannie zabezpieczymy fortepian, aby dotarł do Ciebie w nienagannym stanie, a następnie ustawimy go we wskazanym miejscu w Twoim domu. Co ważne, zapewniamy pierwsze strojenie po dostawie (bezpłatnie przy zakupie instrumentu o wartości od 8 tysięcy złotych). Sprzedawane pianina są objęte gwarancją na okres 12-36 miesięcy.

Dla wielu osób kupno własnego pianina jest ogromną inwestycją, która może nadszarpnąć domowy budżet. Z tego powodu oferujemy atrakcyjną, dogodną formę płatności ratalnej. Zapraszamy do kontaktu – chętnie przedstawimy szczegóły oferty!

Cena

Kolor
Marka