Tanie markowe pianino Feurich

Pianino bardzo dobrego producenta. Trochę leciwe, ale da się je z powodzeniem przygotować do gry. Obecnie jest nienastrojone i niewyregulowane. Można to zrobić we własnym zakresie jak również mogę się tym zając. Może nie jest najpiękniejsze, ale za skromniejsze pieniądze można mieć dźwiękowo lepszy instrument niż np. pianino radzieckie itp. Cena instrumentu to cena pianina w obecnym stanie.

 


CENA 3 200 zł

NOWA CENA  2 000 zł

 


Specyfikacja:

Marka: Feurich (Niemcy)

nr seryjny: 50741

rok produkcji: ok 1948

mechanika: Flemming

stan: używany, obudowa w umiarkowanym stanie

kolor: brązowy

moderator: nie

Wymiary:

wysokość: 110cm

szerokość: 143 cm

głębokość: 59 cm

wysokość stołu klawiaturowego względem podłogi: 60 cm

dokument zakupu: faktura marża


TRANSPORT: 0,7 zł / 1 km

Sprawdź odległość tam i z powrotem pomiędzy siedzibą salonu (64-980 Trzcianka) a miejscem transportu – uzyskaną odległość pomnóż przez 0,7 i uzyskasz cenę transportu.

Twój instrument będzie spakowany i zabezpieczony w podróży. Dostarczy go sympatyczny i pomocny kierowca. Bus posiada windę.

Wniesienie na niski parter bez stopni lub ew. do 3 stopni, jeśli jest możliwość rozstawienia rampy lub dojazdu bezpośrednio busem do wejścia, tarasu itp. jest w cenie transportu. Ewentualne pokonywanie schodów i pięter rozpatrujemy indywidualnie.

 << || >>

Witam na mojej stronie!

 

Jak kupić używane pianino?

jak kupić używane pianino

Wszystkie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania związane z kupnem pianina znajdziesz w moim darmowym poradniku. Wpisz swoje Imię i adres email a wyślę Tobie poradnik.
kontakt@grzegorzrychlik.pl || tel. +48 516 179 624